Afdeling
Locatie

Sonny
Catelin

Director Belgium

sonny.catelin@quares.be

Michel
Dekkers

Director The Netherlands

Location icon Amsterdam
michel.dekkers@quares.nl

Katrien
Huybrechts

Head of Property & Facility Management

katrien.huybrechts@quares.be

Lotte
Van der Schraelen

Head of Finance

lotte.van.der.schraelen@quares.be

Igna
Linten

Head of Business Park Management

Location icon Mechelen
igna.linten@quares.be

Nikkie
Vannuten

Business Development Manager

Location icon Mechelen
nikkie.vannuten@quares.be

Dominique
Antoine

Property Manager

Location icon luxemburg
dominique.antoine@bc-quares.lu
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.